O nás

Nehtové studio eM_nails Bzenec

Ahoj, jmenuju se Míša, nehtům, hlavně gelové modeláži, se věnuji od roku 2016. Taky jsem si prošla érou vietnamských salonů, do kterých mě dostala kamarádka. Ovšem nehty od vietnamců nebyly to pravé. Navštívila jsem salony v Praze a Břeclavi a každá tato návštěva byla bolestivou zkušeností. Nehty jsem měla propilované tak, že při odrůstání jsem měla ve svém nehtu viditelný schodek, čímž pro mě tohle trápení končilo a já se pustila do nehtů sama. 

V roce 2017 jsem absolvovala rekvalifikační kurz a prošla si zkouškou v klientele, zda na to mám. V dubnu jsem si udělala kurz na správnou modeláž, v září seminář ohledně frézek na materiál a přírodní nehet a v prosinci seminář ohledně šablonek a jejich užití. Studio jsem otevřela v červenci s pouhými 8 klientkami a za pouhého 3/4 roku svou práci vytáhla z HRŮZY do něčeho mnohem hezčího.

V roce 2018 jsem jsem si našla nový styl focení nehtů, v dubnu začala spolupracovat se značkou RUSCONA a udělala si kurz na kombinovanou manikúru.

V červenci 2018 jsem si zkusila jaké to je být školitelkou a měla tu čest naučit 5 šikovných nováčků v nehtové modeláži základům.


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .